Strona głównaKontakt: +48 32 793 73 31
Biuro rachunkowe Będzin

Pomożemy Ci w zakresie: Księgowość i podatki Kadry i płace Doradztwo i monitoring należności

Sprawdź o ile nasza oferta będzie lepsza

Siedziba
NASZE-BIURO
42-500 Będzin
ul. Zwycięstwa 12
E-mail: biuro@konsultor.net.pl
Telefon: + 48 +48 32 793 73 31

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się
z naszą ofertą cenową
Barbara Gajdzik-Pawliszyn
i Piotr Pawliszyn

Nasze Biuro

NASZE-BIURO to profesjonalny sekretariat wraz z możliwością zarejestrowania twojej firmy pod naszym adresem. W ten sposób staje się ono Naszym Wspólnym Biurem. UWAGA: jest to dodatkowa usługa wyłącznie dla naszych stałych klientów.

Trudne pytania na początek...

Gdzie zarejestrować firmę? Gdzie będzie Nasze Biuro? Czy na pewno w domu? Co zrobię jak przyjdzie kontrola z urzędu skarbowego do firmy? Posadzę ich wtedy w salonie wśród biegających dzieci? A może w Kuchni? Gdzie trzymać dokumenty? W Naszym Biurze w domu zawsze może ktoś na nie wylać herbatę! Co mam zrobić gdy będę musiał spotkać się z klientem – może raz na tydzień będzie taka potrzeba? Tak! Umówię się z nim w pasażu w CH M1 w Realu?

Jak to będzie wyglądać na mojej wizytówce że telefonem do firmy jest komórka? Uff - ależ to wygląda nieprofesjonalnie! Co klient sobie pomyśli o Naszym Biurze którego adres mam na wizytówce.

Czy stać mnie na początku na własny skaner? ksero? Fax? drukarkę kolorową? Może akurat nie mam takiej potrzeby teraz. A może wydruki które muszę zrobić to kilka stron miesięcznie, ale za to lepszej jakości? Poza tym gdzie ja go postawię w Naszym Biurze w domu?

Czy stać mnie na zatrudnienie sekretarki? I gdzie ja ją posadzę? Pomijam to, że nie mam pieniędzy na pełny etat dla pracownika.

Ubezpieczenia - usługa dodatkowa

Oto rozwiązanie dla ciebie

Każdy na początku działalności ma takie same problemy. Dlatego wyszliśmy naprzeciw naszym klientom. Świadczymy usługę NASZE-BIURO.

NASZE-BIURO to profesjonalny sekretariat wraz z możliwością zarejestrowania twojej firmy pod naszym adresem. W ten sposób staje się ono Naszym Wspólnym Biurem. Działalność dalej prowadzisz tak jak dotychczas, ale siedzibę główną możesz zarejestrować w Będzinie pod adresem Zwycięstwa 12. Tu będziesz miał swój numer telefonu, swój numer faxu - który będzie Twoim numerem do kontaktów z klientami i urzędami. Tu będzie Twój sekretariat, który w zależności od pakietu usługi który wybierzesz będzie polegał na:

  • Odbieraniu telefonów, zapisywaniu informacji, przekazywaniu informacji Tobie,
  • Odbieraniu poczty tradycyjnej,
  • Wysyłaniu dokumentów w Twoim imieniu (prześlesz wzór pisma na adres e-mail, a osoba upoważniona w biurze podpisze go i wyśle dalej),
  • Drukowaniu dokumentów o każdej porze kiedy jest otwarte nasze biuro,
  • Skanowaniu dokumentów o każdej porze gdy jest otwarte nasze biuro,
  • Wysyłaniu dokumentów FAX-em o każdej porze gdy jest otwarte biuro,
  • spotkaniu się z klientem u nas w biurze po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Usługę tę świadczymy dla naszych klientów, obsługiwanych przez nasze biuro rachunkowe, kancelarię prawną, czy w inny sposób znanych nam lokalnych przedsiębiorców.

Szkolenia BHP - usługa dodatkowa

Kolejne korzyści dla ciebie

Współpracujemy z firmą szkoleniową w zakresie kursów językowych. Współpracując z nami masz możliwość szybkich tłumaczeń w wielu językach na raz, a więc Twój problem z zagranicznym kontrahentem załatwisz z nami.

Współpracujemy z Brokerem Ubezpieczeniowym. Jeżeli Twoja firma potrzebuje polisy, załatwisz to z nami.

Współpracujemy z agencją reklamową. Jeżeli potrzebujesz stronę www, projekt logo, projekt papieru firmowego, załatwisz to z nami.

Współpracujemy z firmą informatyczną. Jeżeli zepsuje Ci się komputer, albo będziesz chciał kupić sprzęt, załatwisz to z nami.

Gdybyś musiał zakupić oprogramowanie firmy COMARCH CDN OPT!MA albo SAGE SYMFONIA, załatwisz to z nami.

Jeżeli będziesz musiał dokonać skomplikowanej wyceny majątku, albo przedsiębiorstwa czy udziałów, współpracujemy z biegłymi rewidentami, a więc załatwisz to z nami.

Gdybyś chciał sprzedać lub nabyć nieruchomość, mieszkanie to współpracujemy z pośrednikiem nieruchomości, a więc załatwisz to z nami.

Będziesz miał problem podatkowy, casus z którym nie potrafisz sobie poradzić, załatwisz to z nami lub z naszym doradcą podatkowym.

Będziesz miał nierzetelnego klienta, który nie zapłacił Ci za fakturę! My przygotujemy wezwanie do zapłaty i pozew do sądu, a więc załatwisz to z nami.

Współpracujemy z notariuszem, a więc sprawy wymagającego aktu notarialnego załatwisz z nami.

Potrzebujesz Biura Rachunkowego? To My ! ;) Pomożemy Ci na pewno!

Spojrzenie w przyszłość...

W przyszłości będziemy mogli udostępniać salki konferencyjne na godziny na spotkania z klientem, szkolenia, narady itp. W dalszej przyszłości planujemy krótkoterminowy najem samochodów (usługa wynajmu samochodu osobowego np. na 1 dzień), a potem mamy nadzieję, że jeszcze bardziej Cię zaskoczymy.

Siedziba firmyNasz e-mailNumer telefonu

Wszystkie prawa zastrzeżone © KONSULTOR
UWAGA: Ta strona używa cookies dla celów statystycznych (analiza ruchu w serwisie poprzez Google Analitycs). Jeśli nie wyrażacie Państwo na to zgody, poprzez modyfikację ustawień własnej przeglądarki można wyłączyć zapis tych plików na dysku twardym Państwa komputera.