Strona głównaKontakt: +48 32 793 73 31
Biuro rachunkowe Będzin

Pomożemy Ci w zakresie: Księgowość i podatki Kadry i płace Doradztwo i monitoring należności

Praca księgowego nie jest pracą wykonywaną tylko dla samej dokumentacji księgowej. Księgowy to przede wszystkim osoba, która współpracuje z właścicielem i pomaga mu w podejmowaniu strategicznych decyzji finansowych oraz operacyjnych dla jego firmy. Klient to przede wszystkim partner dla którego i z którym współpracuje. Tworzenie dokumentacji księgowej jest także niezmiernie ważne. Księgowy jest merytorycznie odpowiedzialny za sporządzanie dokumentów finansowych w firmie i za rozliczenia z podmiotami skarbowymi. Księgowy oczywiście pomaga też Właścicielowi zrozumieć podstawowe informacje księgowo-podatkowe, skutki określonych decyzji, ryzyka i zagrożenia, analizuje sytuację i podpowiada odpowiednie rozwiązania prawne, zawsze pozostając w kontakcie z podejmującym decyzje – niejako w jego cieniu. W taki sposób pracuję ja i moja firma. Zapraszam do współpracy.Piotr Pawliszyn

O firmie

Z uwagi na naszych Klientów, Konsultor wprowadza kolejne udogodnienia.

Miło nam poinformować, że w naszym Biurze Obsługi Klienta znajduje się specjalny kącik dla dziecka. Teraz bez obaw możecie Państwo przyjść ze swoimi pociechami. Podczas kiedy będziecie załatwiać sprawy biznesowe, dziecko może pobawić się przy stoliku, gdzie znajdzie książeczki, przybory do rysowania i zabawki.

Serdecznie zapraszamy!

Kącik dla dziecka

Kącik dla dziecka

Kącik dla dziecka

Siedziba firmyNasz e-mailNumer telefonu

Wszystkie prawa zastrzeżone © KONSULTOR
UWAGA: Ta strona używa cookies dla celów statystycznych (analiza ruchu w serwisie poprzez Google Analitycs). Jeśli nie wyrażacie Państwo na to zgody, poprzez modyfikację ustawień własnej przeglądarki można wyłączyć zapis tych plików na dysku twardym Państwa komputera.