Strona głównaKontakt: +48 32 793 73 31
Biuro rachunkowe Będzin

Pomożemy Ci w zakresie: Księgowość i podatki Kadry i płace Doradztwo i monitoring należności

Przegląd Ksiąg Rachunkowych

Praca księgowego nie jest pracą wykonywaną tylko dla samej dokumentacji księgowej. Księgowy to przede wszystkim osoba, która współpracuje z właścicielem i pomaga mu w podejmowaniu strategicznych decyzji finansowych oraz operacyjnych dla jego firmy. Klient to przede wszystkim partner dla którego i z którym współpracuje. Tworzenie dokumentacji księgowej jest także niezmiernie ważne. Księgowy jest merytorycznie odpowiedzialny za sporządzanie dokumentów finansowych w firmie i za rozliczenia z podmiotami skarbowymi. Księgowy oczywiście pomaga też Właścicielowi zrozumieć podstawowe informacje księgowo-podatkowe, skutki określonych decyzji, ryzyka i zagrożenia, analizuje sytuację i podpowiada odpowiednie rozwiązania prawne, zawsze pozostając w kontakcie z podejmującym decyzje – niejako w jego cieniu. W taki sposób pracuję ja i moja firma. Zapraszam do współpracy.Piotr Pawliszyn

kontakt

Piotr Pawliszyn współpracuje z Wydawnictwem Wolters Kluwer, gdzie jest ekspertem w zakresie kosztu uzyskania przychodu w podatku dochodowym od osób prawnych i publikuje odpowiedzi na pytania czytelników Vademecum Doradcy Podatkowego oraz Vademecum Głównego Księgowego.

Zaświadczenie Wydawnictwa Wolters Kluwer o współpracy

Lista publikacji:

  • MONITOR PODATKOWY: Jednorazowe odpisy amortyzacyjne w podatku dochodowym od osób prawnych oraz w podatku dochodowym od osób fizycznych do wysokości 100 000 euro w latach 2009 i 2010 - czytaj artykuł
  • Vademecum Doradcy Podatkowego Czy będą stanowiły koszty uzyskania przychodu u sprzedającego wydatki na rozbiórkę budynków i wywóz gruzu poniesione zgodnie z treścią umowy przez zbywcę nieruchomości po sprzedaży gruntu i przeniesieniu własności na nabywcę?
  • ABC a Wolters Kluwer businessZakup komputera, drukarki, kasy fiskalnej, czytnika kodów kreskowych
  • Vademecum Doradcy PodatkowegoSpłata długu poręczonego przez syndyka
  • ABC a Wolters Kluwer businessWyposażenie aportowane jako przedsiębiorstwo do sp. z o.o.

Ubezpieczenia - usługa dodatkowa

Sprawdź o ile nasza oferta będzie lepsza
Siedziba firmyNasz e-mailNumer telefonu

Wszystkie prawa zastrzeżone © KONSULTOR
UWAGA: Ta strona używa cookies dla celów statystycznych (analiza ruchu w serwisie poprzez Google Analitycs). Jeśli nie wyrażacie Państwo na to zgody, poprzez modyfikację ustawień własnej przeglądarki można wyłączyć zapis tych plików na dysku twardym Państwa komputera.