Strona głównaKontakt: +48 32 793 73 31
Biuro rachunkowe Będzin

Pomożemy Ci w zakresie: Księgowość i podatki Kadry i płace Doradztwo i monitoring należności

pierwsze 3 miesiące 50PLN taniej

NASI PARTNERZY: Będzińskie Centrum Biznesu Nauki i Kultury Fundacja Rozwoju Biznesu STARTER Szkoła językowa MOBILE ENGLISH Kancelaria Biegłych Rewidentów REWIDO Kancelaria Brokerska ROŻEK BROKERS GROUP

kontakt

Zapraszamy do zapoznania się ze świadectwami naszych Klientów.
Lista dokumentów dostępnych poniżej pozwoli Państwu zobaczyć, co inni myślą o naszej pracy.


DEA Automatyka do bram

Współpraca z firmą Konsultor pozwoliła nam zorganizować księgowość w taki sposób, aby spełniała nasze oczekiwania związane z zarządzaniem naszą firmą. Piotr Pawliszyn jest pierwszą osobą w Polsce, która połączyła dla nas wiedzę księgową z realiami prowadzenia działalności gospodarczej przez firmę zagraniczną w tym kraju.

Roberto Casali, Dyrektor na Polskę
czytaj dokument PDF

Distinctive Developments Polska Sp. z o.o.

Przez cały okres naszej współpracy mogę liczyć na fachową i bieżącą pomoc (...) Warto podkreślić, że dyspozycyjność pracowników firmy Konsultor oraz merytoryczne przygotowanie powodują, że oferowany przez nią zakres współpracy jest wystarczający dla średniej wielkości firmy jaką jesteśmy.

Wojciech Gołowkow, Prezes Zarządu
czytaj dokument PDF

SATERNUS Sp. z o.o.

Wybierając Piotra Pawliszyna i jego spółkę do świadczenia usług księgowych mogą Państwo liczyć na niespotykaną u innych dyspozycyjność oraz niezwykle szybki czas reakcji.

Zbigniew Bielak, Prezes Zarządu
czytaj dokument PDF

Kancelaria Brokerska ROŻEK BROKERS GROUP

Wspólnie analizujemy potrzeby klientów. Przygotowaliśmy dzięki temu optymalne polisy ubezpieczeniowe. Właśnie połączenie wiedzy księgowej i wiedzy związanej z prowadzeniem działalności gospodarczej przez Piotra Pawliszyna daje nam podstawy do owocnej kilkuletniej już współpracy.

Barbara Rożek, Broker ubezpieczeniowy
czytaj dokument PDF

Sage Sp. z o.o.

Konsultor jest kompetentnym, wiarygodnym i godnym polecenia partnerem.

Paweł Przedpełski, Dyrektor Sprzedaży
czytaj dokument PDF

Kancelaria Biegłych Rewidentów REWIDO

Współpracujemy z Piotrem Pawliszynem od kilku lat. Wielokrotnie badaliśmy sprawozdania finansowe, które były przez niego sporządzone. Za wzgledu na dotychczasowe doświadczenia we współpracy, jesteśmy gotowi wspólnie działać na rzecz klientów jego firmy.

Wiesława Bagińska, Prezes Zarządu
czytaj dokument PDF

Translidex

Firma Konsultor kładzie nacisk nie tylko na księgowość, ale i na doradztwo umożliwiające podjęcie właściwych decyzji biznesowych i tym samym rozwój naszej firmy. To wiarygodna i solidna spółka doradczo-księgowa, która dba o interesy swojego klienta.

Leszek Pawlik, Prezes
czytaj dokument PDF

Zaświadczenie o legalności oprogramowania

Connecto sp. z o.o. - czytaj dokument PDF
Connecto - Złoty Partner Comarch

Kącik zabaw dla dzieci
Przegląd Ksiąg Rachunkowych
Siedziba firmyNasz e-mailNumer telefonu

Wszystkie prawa zastrzeżone © KONSULTOR
UWAGA: Ta strona używa cookies dla celów statystycznych (analiza ruchu w serwisie poprzez Google Analitycs). Jeśli nie wyrażacie Państwo na to zgody, poprzez modyfikację ustawień własnej przeglądarki można wyłączyć zapis tych plików na dysku twardym Państwa komputera.