Strona głównaKontakt: +48 32 793 73 31
Biuro rachunkowe Będzin

Pomożemy Ci w zakresie: Księgowość i podatki Kadry i płace Doradztwo i monitoring należności

Sprawdź o ile nasza oferta będzie lepsza

Audyt księgowy

Z poczatkiem 2013 roku rozpoczynamy świadczenie nowej usługi, polegającej na przeglądzie ksiąg podatkowych firm nie będących naszymi klientami (audytach księgowych).

Jeżeli prowadzili Państwo sobie sami księgowość, my podejmiemy się weryfikacji ksiąg rachunkowych Państwa firmy, a także zaprzyjaźnionej Państwu firmy, czy firmy w której Państwo na co dzień pracujecie.

Efekt: Poprawa sytuacji podatkowej firmy

Przegląd ksiąg rachunkowych jest nierozłącznie związany z elementami optymalizacji podatkowej przedsiębiorcy. Weryfikacja zmierza do tego, aby sprawdzić czy w firmie nie trwa jakiś nieopłacalny proceder związany z organizacją księgowości, obiegu dokumentów, itp.

My w przeciwieństwie do organów skarbowych czy biegłych audytorów zrobimy to bezpieczniej dla Państwa i przede wszystkich taniej. Bazujemy też na innym doświadczeniu, na doświadczeniu w pracy z mniejszymi podmiotami.

Cena usługi

Standardowo usługa ta będzie wyceniana na poziomie miesięcznej usługi księgowej połączonej z opłatą za sporządzenie PIT-a rocznego.

Ofertę tą adresujemy zarówno do małych jak i dużych firm.

Wirtualne biuro - usługa dodatkowa

Siedziba firmyNasz e-mailNumer telefonu

Wszystkie prawa zastrzeżone © KONSULTOR
UWAGA: Ta strona używa cookies dla celów statystycznych (analiza ruchu w serwisie poprzez Google Analitycs). Jeśli nie wyrażacie Państwo na to zgody, poprzez modyfikację ustawień własnej przeglądarki można wyłączyć zapis tych plików na dysku twardym Państwa komputera.